×

IZVĒLIETIES SAVU VALODU

Rīgas Drosmes Grants

Šī gada vasaras nogalē tiks izsludināts jauno biznesa ideju konkurss “Rīgas drosmes grants”, kas sniegs iespēju 25 topošajiem uzņēmējiem iegūt atbalstu 2000 eiro apmērā savas idejas attīstībai, kā arī iespēju izveidot sadarbību ar kādu no sešiem Rīgā esošajiem augstskolu inkubatoriem.

Drīz būs apritējis pirmais gads, kopš Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras organizēto konkursu “Ideju kauss”, realizē grantu programmu “Rīgas drosmes grants”. Šī programma paredzēta tiem, kuri ir pietiekami drosmīgi, lai uzdrīkstētos uzsākt savas biznesa idejas realizāciju.

Programma ir radīta, lai sniegtu atbalstu idejām, kurām līdz šim tas netika piedāvāts –  absolūti “zaļām” (agrīnā stadijā esošām) biznesa idejām.

Ņemot vērā 2018.gada pieredzi – ideju Rīgā ir daudz un tās ir  ļoti dažādas: sākot ar mājdzīvnieku izsekošanas ierīču izgatavošanu  un peldlīdzekļu ražošanu, un beidzot ar līdzekļiem bišu parazītu apkarošanai un inovatīvām zobu tīrīšanas kapsulām.

Patlaban, sadarbībā ar konkursa laureātiem un inkubatoru pārstāvjiem, ir identificēti iespējamie programmas uzlabojumi, kas atvieglos pieteikšanos konkursam un laiku, kas tiks veltīts konkursa norises procesiem, padarīs projekta iesniedzējam vēl lietderīgāku.

Ja arī Tu esi drosmīgs un Tev ir kāda biznesa ideja, ko Tu esi gatavs realizēt – šis ir īstais brīdis!

Programmu administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.
“Rīgas drosmes grants” aktualitātēm sekot līdzi iespējams sociālajās vietnēs Twitter (@DrosmesGrants) un Facebook (@Rigasdrosmesgrants).

Atskaites veidlapa 2018.gada laureātiem pieejama šeit.

TOP
Mainīt burtu lielumu
Kontrasts