×

IZVĒLIETIES SAVU VALODU

Rīgas Drosmes Grants

Rīgas pašvaldība jau otro gadu aicina piedalīties konkursā "Rīgas drosmes grants"!

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama šeit!!!

Prezentācija par pieteikšanos Rīgas drosmes grantam pieejama šeit.

Rīgas domes izveidotā programma “Rīgas drosmes grants” piedāvā gudrās naudas atbalstu, piešķirot katram no 25 programmas laureātiem finansējumu 2000 EUR apmērā un nodrošinot sadarbību ar kādu no septiņiem Rīgā esošajiem augstskolu biznesa inkubatoriem.

“Rīgas drosmes grants” konkursa rezultātā grantus saņems 25 programmas laureāti, kas ar savu biznesa ideju piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā biznesa ideju konkursā "Ideju kauss".

Rīgas pašvaldības kopējais piešķirtais finansējums "Rīgas drosmes grants" programmai ir 50 000 EUR.

Granta izlietojumu administrēs Rīgā esošie augstskolu – Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA", Rīgas Stradiņa universitātes un Biznesa augstskolas "Turība" – biznesa inkubatori.

Granta saņēmēji sadarbībā ar biznesa inkubatora mentoriem attīstīs savu biznesa ideju, izmantojot piešķirto finansējumu.

Grantam drīkstēs pieteikties fiziskas personas (vai personu grupa līdz 4 cilvēkiem), kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu un būs izturējušas konkursa "Ideju kauss" pirmo kārtu. Granta pretendenti savus projektus klātienē prezentē Rīgas biznesa inkubatoru pārstāvjiem, lai noteiktu Inkubatoru gatavību sadarbībai ar katru no idejām.

Pieteikšanās konkursam "Ideju kauss" norisināsies no 8.augusta līdz 8. septembrim mājaslapā www.idejukauss.lv.

Programmu administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. Informācijai par konkursu un tā gaitu var sekot līdzi  www.investeriga.lv/jaunuznemeju-atbalsts/rigas-drosmes-grants/, “Rīgas drosmes grants” Facebook un Twitter lapās.

Ja arī Tu esi drosmīgs un Tev ir kāda biznesa ideja, ko Tu esi gatavs realizēt – šis ir īstais brīdis!

TOP
Mainīt burtu lielumu
Kontrasts