×

IZVĒLIETIES SAVU VALODU

“Atspēriens” piešķirs 25 000 EUR lielus grantus viedpilsētu risinājumiem

Atgādinām, ka Atspērienam pieteikumi jāiesniedz līdz 29.septembra 23:59:59. Pieteikumi, kas tiks saņemti pēc šī laika, netiks vērtēti!

Pieteikumi iesniedzami nosūtot tos e-pastā uz pad@riga.lv (bez e-paraksta). E-pasta tēmā (subject) jābūt rakstītam: Pieteikums grantu programmas “Astpēriens” konkursam (Id.Nr. GPA191).

Pieteikumam jāsastāv no šādiem dokumentiem:

  • pieteikuma veidlapa;
  • biznesa kanvas;
  • peļņas zaudējumu aprēķins;
  • pieteikumā minēto aktivitāšu realizēšanā iesaistīto darbinieku CV;

* pieteikumam iespējams pievienot arī citus, šajā nolikumā neminētus pielikumus – fotogrāfijas, shēmas u.tml.

Ja kāda no pieteikuma daļām būs aizpildīta nepilnīgi vai nebūs aizpildīta vispār, pieteikums tiks izslēgts no tālākas vērtēšanas.

“Atspēriens” piešķirs 25 000 EUR lielus grantus viedpilsētu risinājumiem

Šī gada 29. augustā ir atklāta pieteikšanās grantu programmai “Atspēriens”.

Pieteikumu iesniegšana - līdz 29.septembrim.

Šogad konkursam ir būtiski palielināts grantu apjoms, kas vienai idejai turpmāk veidos līdz pat 25 000 EUR, kopumā tiks atbalstītas 3 inovatīvas idejas.

Grantu programma “Atspēriens” 2019. gadā svin 10 gadu jubileju, tāpēc nākamajā gadu desmitā vēlas iesoļot jaunā veidolā. Ņemot vērā aptauju rezultātā iegūtos datus, kā arī pilsētvides aktualitātes, sākot ar 2019. gadu konkurss tiek organizēts vienu reizi gadā, atbalstot idejas viedpilsētu risinājumu jomā. Konkurss ir paredzēts uzņēmumiem, kas pieteikšanās dienā nav vecāki par 5 gadiem, kuriem ir labas iestrādnes un pārliecinoša vīzija, kuri spēj piedāvāt tehnoloģiski realizējamas, viedas un pilsētvidē integrējamas idejas, kas risina sabiedrībā aktuālu problēmu un optimizē ikdienas procesus pilsētā.

Aicinām noskatīties grantu programmas “Atspēriens” informatīvo video Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta YouTube kanālā.

 

Savukārt sestdien, 31.augustā, aicinām uz diskusiju “Viedā Rīga”, inovāciju un tehnoloģiju festivāla iNOVUSS ietvaros, kur cita starpā informēsim arī par grantu programmu “Atspēriens”. Diskusija notiks no pl. 14:00- 14:45 , Lucavsalā, Rīgā,  iNOVUSS  festivāla “Smart Cafe” zonā.

Papildinformācija:
Rīgas dome kopš 2009.gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti. Kopš 2009. gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk kā 1700 dalībnieki, no kuriem 160 saņēmuši atbalstu. To vidū ir tādi populāri uzņēmumi kā dekoratīvo gaismas burtu ražotāji SIA “Piku” (www.piku.lv), bērnu apģērbu ražotājs SIA „HEBE” (www.hebe.lv), Latvijā izstrādātas audio sistēmas ražotāji SIA „Certes Technologies” (www.certestechnology.com), robotikas konstruktora “SumoBoy” radītāji SIA “RobotNest” (www.robot-nest.com), “LEARNIT” (www.learnit.lv ) – programmēšanas skola bērniem, elektrisko skrejriteņu noma – “ATOM” un citi.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

“Atspēriens” aktualitātēm sekot līdzi var interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma “Atspēriens”).

Kontaktinformācija:

Mārtiņš Pakalniņš,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes
Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67181494
E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv
   
TOP
Mainīt burtu lielumu
Kontrasts