×

IZVĒLIETIES SAVU VALODU

MĀCĪBU SEMINĀRI

Šī gada 4.septembrī ALTUM centrālās ēkas Konferenču zālē notika seminārs “Kā pieteikties grantu programmai “ATSPĒRIENS”?” , kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” vērtēšanas komisijas locekļi un citi eksperti informēja par izmaiņām konkursa norisē, kā arī stāstīja par jauno uzņēmējdarbības ideju sagatavošanai un attīstībai pieejamo atbalstu Rīgā. Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādējādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu pretendentu iespējas.

11.septembrī notika “ATSPĒRIENS” mentoru kluba pasākums, kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureātes, SIA “Learn IT” uzņēmuma dibinātājas Elīna Ingelande un Linda Sinka dalījās pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīja par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Savukārt ALTUM Rīgas reģiona pārstāve Diāna Karacejeva stāstīja par to, kas motivē un palīdz biznesa uzsācējiem aizraujošajā uzņēmējdarbības ceļā.

 SIA “Learn IT” komercdarbība ir programmēšanas apmācību organizēšana sākumskolas bērniem.

Learn IT Atspēriena grantu ieguva 2015. gadā, kad uzņēmuma dibinātājas nolēma pilnībā pievērsties uzņēmējdarbībai, bet pašām trūka brīvu naudas līdzekļu tā uzsākšanai. Grants bija liels atbalsts, kas palīdzēja segt pirmās investīcijas aprīkojuma iegādei, straujāk iekļūt tirgū un kļūt par līderiem savā jomā. Tas ir bijis ilgtermiņa ieguldījums, kas sniedz rezultātus arī pēc vairākiem gadiem”, saka uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Elīna Ingelande.

learn-it

learn-it-facebookVairāk par uzņēmumu vietnē www.learnit.lv

Iepriekšējo semināru laikā izmantotās prezentācijas pieejamas zemāk >

AUGŠUP