×

IZVĒLIETIES SAVU VALODU

MĀCĪBU SEMINĀRI

Rīgas dome sadarbībā ar ALTUM aicina jaunos uzņēmējus uz tikšanos neformālā gaisotnē “ATSPĒRIENS” mentoru kluba pasākumā.

15. martā plkst. 17.30 SIA “PIKU” ražotnē, Emīla Melngaiļa ielā 2a, Rīgā notiks “ATSPĒRIENS” mentoru kluba pasākums, kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāte, SIA“PIKU” uzņēmuma valdes locekle Laima Gruzdiņa dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīs par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Uzņēmums ražo dizaina gaismas burtus, kas personalizē telpu kā interjera dekors un priecē ar patīkamu gaismu. Vairāk par uzņēmumu - www.piku.lv.

Pieteikties mentoru kluba pasākumam līdz tā sākumam iespējams šeit.

 Par pieteikšanos “ATSPĒRIENAM”

Grantu programmai “ATSPĒRIENS,” atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti ne ilgāk kā trīs pilnus gadus. Grantu programmas pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes.

Uzvarētājiem būs iespēja no grantu programmas “ATSPĒRIENS” saņemt finansiālu atbalstu (līdz 80% apmērā) izdevumu segšanai, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveidi, telpu labiekārtošanas izmaksām u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir līdz 12 000,- eiro.

Uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus grantu programmai “ATSPĒRIENS” klātienē līdz šī gada 3. aprīlim plkst. 12.00, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, LV-1050, 308. kabinetā vai elektroniski, saskaņā ar nolikumu. Informācija par grantu programmu un ar to saistītajām aktivitātēm pieejama: www.atsperiens.lv. Nonkursa nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas  sadaļā “Nolikums & veidlapas”.

Grantu programmas „ATSPĒRIENS” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā tīklā Facebook un Twitter (@Atsperiens)

Visas notikušo semināru laikā izmantotās prezentācijas pieejamas zemāk ⇓

AUGŠUP