×

IZVĒLIETIES SAVU VALODU

MĀCĪBU SEMINĀRI

 9.martā notika Swedbank Business Network un Rīgas domes organizēts seminārs “Kā pieteikties grantu programmai “ATSPĒRIENS”?”, kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” vērtēšanas komisijas locekļi un citi eksperti informēja par programmas aktualitātēm konkursa norisē, kā arī stāstīja par jauno uzņēmējdarbības ideju sagatavošanai un attīstībai pieejamo atbalstu Rīgā. Semināra laikā bija iespēja uzdot jautājumus par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citām tēmām.

16. martā norisinājās ATSPĒRIENS seminārs par finanšu plūsmas plānošanu. Seminārā jaunajiem uzņēmējiem bija iespēja uzzināt, kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu.

23. martā SIA “HEBE” ražotnē notika Rīgas domes un Swedbank Latvia organizētās grantu programmas “ATSPĒRIENS” mentoru kluba pasākums, kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāte, SIA“HEBE” uzņēmuma valdes locekle Inga Blūmberga dalījās pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīja par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Uzņēmums ražo ikdienas apģērbu bērniem no 0 līdz 12 gadiem. Šī pasākuma ietvaros dalībnieki tika informēti arī par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai sadarbībā ar attīstības finanšu institūciju ALTUM.

Semināru laikā izmantotās prezentācijas pieejamas zemāk >

AUGŠUP